Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde PTT kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin osmangazikitabevi.com-Bursa şehrine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel kitap siparişlerinin teslim süreleri stok durumuna  göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından seriyyekitap.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin tümü ve kargo takip numarası bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

osmangazikitabevi.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.