Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Çocuk

Brand: Nurdan Damla
365 Günde Sevgili PeygamberimNurdan Damla“Gül yüzlü güzel Çocuk!Peygamberin, seni çok severdi.Tıpkı Hasan’ını, Hüseyin’ini, Rukiyye’sini,Tıpkı Üsâme’sini sevdiği gibi.Tıpkı Fatıma’sını, Ümmü Gülsüm’ünü sevdiği gibi.Gül yüzlü güzel Çocuk!Sen, O’nun Zeyneb’i, Esmâ’sı, Enes’i, Beşir’i, Abdullah’ısın.Bi..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Ev dışında, tabiatla iç içe oyun oynama özgürlüğü olan bir tatil beldesinde yaşanan güzel, bazen de ilginç olayların anlatıldığı bu hikâye seti çocukların çok hoşuna gidecek!Mutlu bir ailede anne, baba ve kardeşlerin birbirleriyle olan ilişkileri ve davranışları eşliğinde öğrenilen Allahın isimleri,..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Brand: Cüneyd Suavi
Şimdiki çocuklar eski çocuklar değil artık. Çünkü hepsi başka bir alemde büyümüş ve daha sonra dünyamıza ayaküstü uğrayarak: “Yeni bir şey var mı?” diye soruyormuş gibiler.Kısacası işimiz öyle zor ki...Bu akıllı varlıkları nasıl eğitir ve haklarını nasıl veririz bilmiyorum. Fakat bir mimar olarak üs..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Bu kitapta, kâh Belgrad içlerinde, kâh Viyana önlerinde, kâh Mohaç'ta yahut Çaldıran'da şimşek gibi çakıp yıldırım gibi düşen büyük ordunun cıva gibi akıcı, ateş gibi yakıcı öncü kolunu teşkil eden akıncılardan birkaçı bulacaksınız. Bu kitapta, imanla coşup, akından akına koşan serdengeçtilerin Tuna..
11,00TL
Vergiler Hariç:11,00TL
Brand: Heyet
Yüce yaratıcımızın bizlere hediye ettiği en değerli nimetlerden biri de sağlık ve afiyet içerisinde bir hayat yaşayabilmemizdir. Vücudumuzun ve zihnimizin her türlü kirliliğe ve gürültüye maruz kaldığı çağımızda; sağlıklı gelecekler inşa edebilmek için sağlıklı gençler yetiştirmemiz gerekmektedir. S..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Can annesi, babası, babaannesi ve kardeşi Cem'le birlikte huzurlu bir yuvada yaşayan akıllı bir çocuktu. Evini, okulunu, ailesini, arkadaşlarını, öğretmenini, kısaca hayatı çok seven bir yapıya sahipti. Arkadaşlarına yardım etmeyi, onlarla güzel paylaşımlarda bulunmayı çok seviyordu. Babası Can..
7,00TL
Vergiler Hariç:7,00TL
4 yaş ve üstü çocukların eğlenerek boyama ile Peygamberlerin Hayatlarını öğrenmeleri amaçlanmıştır.Yayın Tarihi:17.08.2015ISBN:9789758552603Dil:TÜRKÇESayfa Sayısı:120Cilt Tipi:Karton KapakKağıt Cinsi:1. Hm. KağıtBoyut:19.5 x 27.5 cmDiğer Özellik:4 Yaş+..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Cahit Zarifoğlu'nun günümüz çocuk klasikleri arasında sayılan tüm çocuk kitapları, uzun yıllar boyunca korunup okunabilmesi için muhafazalı hale getirildi. Cahit Zarifoğlu tarafından 7'den 77'ye tüm çocuklar için yazıldığı ifade edilen özgün eserler, özel bir kutu içinde satışa sunuldu. Çocukların s..
98,00TL
Vergiler Hariç:98,00TL
Brand: Adem Fidan
Adım Adım Güzel Ahlak‘Çocukluk yılları, insan karakterinin büyük bölümünün şekillendiği bir dönemdir. Karakteri şekillendiren unsurlar başta aileden ve çevreden alınan eğitim sonra da çocuğun ruh dünyasında izler bırakan hatıralardır. Çocuğa ailesi tarafından verilen eğitim ve ruhunda iz bırakacak h..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Davut çok zeki bir çocuktu. Köy dışındaki bir mağarada kendine laboratuar oluşturmuştu. Orada bir robot yaptı. O, robotu yapmak için uğraşırken köylünün ruhu bile duymadı. Teneke adamını köylülere gösterdiğinde herkes şaşkına döndü. Onun yürüdüğünü, kollarının oynadığını, gözlerindeki ışığın yanıp s..
7,00TL
Vergiler Hariç:7,00TL
Brand: Nurdan Damla
Onu çok özlüyorum. Gittiği yeri merak ediyorum. “Cennete gitti!” diyorlar. Orada mükemmel mutluluklar, akıl almaz güzellikler varmış. Acının, üzüntünün, yoksulluğun, ölümün olmadığı bir yermiş.Taşlarının mücevher, kumlarının altından olduğu söyleniyor. Nehirleri baldan, denizleri süttenmiş. Cennet d..
11,00TL
Vergiler Hariç:11,00TL
Cahit Zarifoğlu'nun çocuk yazarlığı, psikolojik ve psikanalitik derinlik açısından yorumlandığında çocuğa yönelişi farklı düzlemlerde açıklanabilir. Ancak onun çocuk yazarlığının belirleyici göstergesi çocuk bakışıdır. Hangi yaşta olursa olsun her insanı çocuk kabul edebilen bir çocuk bakışına sahip..
42,00TL
Vergiler Hariç:42,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)