Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Heyet

Brand: Heyet
8 İlim Dalında Bilinmesi Gereken 88 Soru serisi, İslâm medeniyetinin asırlardır muhatap olduğu, ancak daha çok günümüz insanının zihnini kurcalayan sorulara ce-vap vermek üzere hazırlandı.Bu kitaplarda yer alan cevapların yegâne cevaplar olduğu iddia edilemez. Elbette bu sorulara farklı insanların v..
235,00TL
Vergiler Hariç:235,00TL
Brand: Heyet
Bu eser yazarı bilinen, gerçek anlamda ilk Osmanlı tarihidir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş yıllarının öyküsünü akıcı, açık bir dil ve heyecan verici bir üslûpla görgü tanığının kaleminden okuyacaksınız. Tevârîh-i Âl-i Osmân veya Âşık Paşazâde Tarihi adıyla anılan bu eserin bilimsel yayının hakk..
32,00TL
Vergiler Hariç:32,00TL
Brand: Heyet
Yüce yaratıcımızın bizlere hediye ettiği en değerli nimetlerden biri de sağlık ve afiyet içerisinde bir hayat yaşayabilmemizdir. Vücudumuzun ve zihnimizin her türlü kirliliğe ve gürültüye maruz kaldığı çağımızda; sağlıklı gelecekler inşa edebilmek için sağlıklı gençler yetiştirmemiz gerekmektedir. S..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Bir İnci Olabilirsiniz
Yeni
Brand: Heyet
Her kadın bir incidir. İpte dizi oldukça veya sedefinde saklı oldukça da birincidir. Her kadın birinci ve bir inci olmak ister. Ama bunun yolu nizamın ipini koparmak veya sedefinden koparmak değildir. Kadın kur’an’da buyrulduğu üzere her zaman sedefinde sallı bir yumurta olduğu zaman bir incidir, bi..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
İnsan ve Huzur Allah Dostlarından Tavsiyeler
Yeni
Brand: Heyet
Kendi hevana uyuyor da Kur'an-ı tevil ediyorsun.Yüce anlam senin yüzünden alçalıyor, eğriliyor. Bırak Kur'an-ı tevil etmeyi de kendini tevil et.İbadetleri boş vakit bulma şartına bağlayıp ertelemen nefsin ahmaklığındandır.Allah Teâlâ'nın seni ibadet yapmaya layık görmesi aslında O'nun armağanı olara..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Brand: Heyet
İçindekiler1. Kısım: Kamusal Alanı KavramlaştırmakMeral Özbek: Kamusal Alanın SınırlarıThomas McCarthy: Kamusal Alanın Yapısal Dönüşümünün 1989 İngilizce Baskısına GirişJurgen Habermas: Kamusal AlanNancy Fraser: Kamusal Alanı Yeniden Düşünmek: Gerçekte Varolan Demokrasinin Eleştirisine Bir KatkıOska..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Brand: Heyet
Farklı ülkelerden 37 akademisyenin Prof. Dr. Adnan Demircan’ın editörlüğünde, olabildiğince objektif bir yaklaşımla ele aldığı ‘Kürtler: Tarih, Toplum, Din’ adlı çalışmanın bu sahada önemli bir boşluğu dolduracağına ve bir sonraki çalışmalar için ufuk açıcı ve yönlendirici olacağına inanıyoruz.Bu ça..
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
Brand: Heyet
Emre sabah uyandığında bir ses duydu. Ancak sesin nereden geldiği hakkında en ufak bir fikri yoktu. Yatağından çıktı ve evin her yerini kontrol etti; ikizlerin odası, mutfak, misafir odası, banyo...Ancak sesin nereden geldiğini bir türlü bulamıyordu. İşin garip tarafı ses dışarıdan ya da uzaktan değ..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Orta Boy 30 Cüz Kur'an-ı Kerim (Mealli, Karton Ciltli, Çantalı)
Yeni
Brand: Heyet
Renk Seçenekleri: Bordo, Petrol Yeşili ( Satın alırken ödeme sayfasında not kısmına istediğiniz rengi yazınız, stokta varsa gönderilir yoksa diğer renk gönderilir.)Kılıf/Kutu: Suni Deri Taşıma Çantası, Paslanmaz Metal Aksam, AskılıMeal: MealliMeal Tipi: Karşılıklı Meal (Bir sayfa..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Brand: Heyet
Bu kitap, 9. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın konusunu oluşturan ‘Sağlık’ kavramını, genel bir çerçeveyle okura sunar. Çalışma; tematik olarak Sağlık Okuryazarlığı, Beslenme Okuryazarlığı, Gıda Okuryazarlığı, Fiziksel ve Ruhsal Sağlık, İlk Yardım Okuryazarlığı bölümleri altında; hast..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Türkçe Açıklamalı İtalyanca Dilbilgisi
Yeni
Brand: Heyet
Yayın Tarihi:01.01.2010ISBN:9789758601448Dil:İTALYANCA,TÜRKÇESayfa Sayısı:495Cilt Tipi:Karton KapakKağıt Cinsi:1. Hm. KağıtBoyut:16 x 24 cm..
38,00TL
Vergiler Hariç:38,00TL
Brand: Heyet
Her varlık veya olay kendisi için takdir edilen yasalara göre vücut bulmasına rağmen, özellikle insan söz konusu olduğunda, yüce Allah bazı zamanlar tarihe ve dolayısıyla insanlığın gidişatına ayrıca özel müdahalelerde de bulunur. Vahiy bu müdahalenin doğrudan gerçekleşen en önemli biçimini oluşturu..
14,00TL
Vergiler Hariç:14,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)